Body Beat

Kdy:
1.6.2019 @ 20:00
2019-06-01T20:00:00+02:00
2019-06-01T20:15:00+02:00
Kde:
tba
Náklady:
VSTUP 50,- (šatna je v ceně vstupného)
Body Beat @ tba | Praha | Hlavní město Praha | Česká republika

BODY BEAT jsou pravidelné večírky pro všechny, co mají rádi tvrdou, temnou, (nejen) elekronickou muziku. Díky BODY BEAT máte jistotu, že alespoň jednou za měsíc vypukne peklo, kde budete moci popít s vámi podobnými, při decibelech, co vás baví, zkouknout roztodivné performace a třeba se i přijít předvést v novém letex či fetish outfitu, ve kterém vás stejně nikam jinam ani nepustí :).

Vedle toho se snažíme nabídnout vždy něco navíc a připravit pro vás pokaždé i nějakou performance z oblasti BDSM nebo Body Modification. Pokud tedy budete mít zájem zkusit si třeba piercingovou šněrovačku, nechat se svázat nebo seřezat, stačí se ozvat Fousáčovi a dohodnout se na detailech

POZOR: Učastníci BODY BEAT mohou být vystaveni (byť ne záměrně) lidské nahotě, pohledu na bolestivé zdobení těla a dalším aktům, při kterých si lidé nechávají DOBROVOLNĚ způsobovat bolest. Tyto akty jsou praktikovány stovky let a dají se chápat jako nedílná součást lidské společnosti. Z hlediska moderní společnosti ovšem mohou být vnímány (dle § 217 trestního zákona) jako něco, co by mohlo ohrozit mravnost mládeže. Berte to prosím v potaz! Pokud jste nedosáhli plnoletosti, je možné, že by vstupem na BODY BEAT byla ohrožena vaše mravní výchova. Tímto vás varujeme a apelujeme na vaši zodpovědnost k sobě samým. Na vstupu se bude ověřovat plnoletost (na kom to není na první pohled vidět, nechť nezapomene doklad s datem narození), akce je primárně určena pro lidi 18+, nezletilí dostanou jinou barvu pásky.

Bookmark the permalink.