MODERN INQUISITION EXPERIMENT

MODERN INQUISITION EXPERIMENT 5Po roce a půl se z hlubin vesmíru konečně navrací mimozemská hudební inkvizice s epickou nadílkou luxusních kapel.

Šedáci s očima bez víček, symbionti, replikanti a jiní alternativci se již srocují v mimoprostorovém chaosu a v pozoruhodných rytmech, nutících lidskou hmotu k pohybu, se chystají vnořit do tohoto světa.

Přinášejí nejen spoustu hudby, ale i speciální, unikátní a zneklidňující inkviziční show, jejíž obsah bude až do dne D. obestřen tajemstvím . .

„The truth is out there . . . at Favál“

DARK GAMBALLE
Cossoverová vyškovská smečka vzniknuvší roku 2000 na základech dřívější skupiny Dark. Pravidelně nominována na cenu Anděl, hrající na mnoha českých festivalech a okouzlující řadu fanoušků (nejen něžného pohlaví) svými svéráznými texty a nezaměnitelným vokálem zpěváka „10“.
www.darkgamballe.cz
https://www.facebook.com/DARKGAMBALLE

ONSET
Hvězdná hardcore-rock’n’rollová banda poněkud zadumaných a vážných milých kluků, kteří si stojí za svými názory. Od roku 1998 se jim podařilo vypustit do světa šest desek a hned několik klipů.
Ready, get set…ONSET!!!
http://bandzone.cz/onset?at=news
https://www.facebook.com/pages/ONSET/123275247707573?fref=ts

DERIAS & SPARS
Kytarový mág a temný minstrel spojili své síly v projektu, co nemá hudebních hranic.
A tento den bude jeho premiéra.
Krom jejich vlastního, zbrusu nového materiálu, se můžete těšit i na pár delikátních coververzí, zpívaných (nápověda) velmi, velmi nízko . .
http://bandzone.cz/deriasspars
https://www.facebook.com/DeriasSpars

SIC ENGINE
Šestičlenná post-crossover skupina z Brna. Výbušná směsice metalové energie, tvrdých a zároveň technických kytar spolu s melodickými pasážemi působí jako molotovův koktejl – stačí jen malá jiskra a všechno zhoří. Jít na koncert sic.engine je asi jako když ti holka na rande dá pusu a přitom tě kopne do koulí. Víš, že to bude bude bolet, ale stejně chceš znovu. Kapela, kterou můžeš jen milovat nebo nenávidět. Nic mezitím není.
http://bandzone.cz/sicengine
https://www.facebook.com/sic.engine?fref=ts

SYNAESTHETICS
Brněnská kapela založena v r. 2008 hrající unikátní hudební styl kombinující líbivé zpěvové linky, truchlivé klavírní pasáže, nadupané kytarové riffy a krkolomné rytmické eskapády, který by se dal nejlépe popsat jako „prog metal, kterej děláme po svým“.
https://www.facebook.com/pages/SYNÆSTHETICS/163541517706?fref=ts
http://bandzone.cz/synaesthetics

PAINTING MEMORIES
Ze stínů povstanuvší nadějná brněnská crossover-alternativní formace. Přes krátkou dobu svého působení stihla už tahle pokřtít duši lahodící EP „Piece of Stone“.
http://bandzone.cz/paintingmemories
www.facebook.com/paintingmemoriesofficial

Vstupné do očistce:

PŘEDPRODEJ INDIES
Lístky v předprodeji budou dostání v Indies na Poštovské od 24. 3. 2013 za mimozemsky přátelskou cenu 130,- peněz.

PŘEDPRODEJ SMSTICKET.CZ
Dále je možno lístky zakoupit i na portálu www.smsticket.cz.

Funguje to tak, že zašlete podle pokynů na uvedeném profilu SMS v hodnotě 50,- Kč čímž získáte rezervaci a právo dostat na místě akce v den konání vstupenku za předprodejovou cenu (kterou potom bez těch padesáti už zaplacených korun doplatíte na místě). Výhody? Nemusíte nikam chodit a nemusíte hned teď mít 130,- Kč.

Lístky můžete samozřejmě zakoupit i na místě v den konání experimentu, a to za 160,- Kč

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.