Důvody k návštěvě Dyzajn Márketu

dyzajn-marketMóda postupně proniká do všech oblastí našeho života. Ovlivňuje nejen to, jak se oblékáme a jaké doplňky preferujeme. Elektronické gadgety, knihy, kino, jídlo, cestování – všechno ovládají moderní tendence. Ale je hrozně jednoduché být in, když máme přístup k výrobkům takzvaného mass-marketu. Vypadat originálně a odlišně od davu je už věc jiná. Tým Jiného Teritoria  se vydal na Dyzajn Márket 15.prosince 2013, aby pochopil, jak být jedinečným za rozumnou cenu.

Dyzajn Márket je jedním z tradičních trhů, jež se konají v pražské metropoli. Každé tři měsíce na piazzetě Národního divadla u Nové scény prodejci nejrůznějších druhů oblečení a doplňků nabízí své zboží. Více než 170 designérů, módní přehlídky, divadlo pro dospělé i děti a pěvecká skupina – jen několik z mnoha důvodů proč se stát příznivcem této akce.

dyzajn-marketProstor pro sebevyjádření opravdu může dostat každý talentovaný výrobce a to se týká nejen módního oblečení, ale i interiérových doplňků, dětských hraček, psacích potřeb a mnoha dalších věcí. Na trh se dostává opravdu jen to nejlepší – pořadatelé akce pečlivě vybírají účastníky z celkového (věříme, že obrovského) počtu zájemců. Rozmanitost stylů a cen také působí silným dojmem – měli tu své stánky jak luxusní, tak i mnohem cenově dostupnější značky.

Jaké jsou další důvody k návštěvě Dyzajn Márketu? Za prvé, když potřebujete výjimečný dárek, je to nejlepší volba. Existuje velká pravděpodobnost, že výrobek zakoupený zde bude „one-of-the kind“ a nikdo jiný nebude mít nic podobného. Za druhé, ačkoliv se většina těch věcí dá sehnat na internetových obchodech značek nebo na Fler.cz, prodejci zde často nabízí slevy a výrobky, které nejsou k objednání přes internet. Za třetí, na Dyzajn Márketu jde nejen o nákupy, je to nádherná inspirace – tolik krásných věcí a svérázných lidí na jednom místě.dyzajn-market

Jarní Dyzajn Márket proběhne v sobotu 22. března 2014 od 10:00 do 19:00.
Více na www.dyzajnmarket.comwww.facebook.com/dyzajnmarket

This entry was posted in MÓDA and tagged , . Bookmark the permalink.