Dekadentní (anti)oslava Valentýna

misty-ways-dark-valentynLáska a zvláště pak zamilovanost je velmi rozporuplná věc. Naplňuje nás, ničí, ovlivňuje, rozkazuje nám, činí dny šťastnějšími a dokáže nás dostat na úplné dno. Přesto se však vždy v únoru najde spousta lidí, kteří z nějakého důvodu chtějí tuto velmi divnou věc oslavovat! Pokud máte pocit, že jim rozumíte, chcete obejmout celý svět a vyznat mu své nejhlubší city, tak ani nepokračujte ve čtení… Pokud jste naopak duše temněji založená se smyslem pro dekadenci, zvrácenost, styl a především dobrou hudbu, pokud máte rádi živou show plnou zvratů a překvapení a neuvěřitelných výkonů, tak číst nepřestávejte, popadněte pár kamarádů, nazujte těžký boty a dorazte na dekadentní (anti)oslavu komerčního Valentýna. Můžete si dokonce vybrat kam, protože šestý ročník zajeté a ujeté DARK VALENTINE party nabízí hned dvě největší česká města.

Svůj um tam předvede špička tuzemské alternativní scény! Těšit se můžete na temné STOKER v čele s velmi charismatickým zpěvákem Robem, který svým hlasem rozbuší vaše umírající srdce, CLAWED FORHEAD se pak postarají, aby váš pumpující sval trsal do rytmů severských o které se postará především zajímavá nástrojová sestava v podobě violoncell, houslí, basy, bicích . . prostě polovina orchestru (ta lepší!). Do agónie, která se může místy proměnit až v orgasmický infarkt vás přivede jedna z nejenergičtějších brněnských smeček – ARCH OF HELL. Jejich show je pověstná a jejich hudba trochu zlověstná – co víc si přát? Možná trochu nostalgie a atmosféry v duchu let minulých – CARPATIA CASTLE. Pořadatelé akce – MISTY WAYS snad ani nemusím nějak představovat. Tito burtonovští dekadenti se nebojí ničeho a umí všechno . . . Kdo nezná, pozná a kdo se bojí o hodně přijde!

Vrchol pražské zastávky bude česká dark rocková legenda ALVARÉZ PERÉZ, která vloni oslavila dvacet let hraní a vydala nové CD „Království“, které naservíruje návštěvníkům s elegancí a vášní, která k nim patří!

O den později se v Brně ukáže jiný, ale o nic méně zajímavý, zahraniční host LAHKÁ MŮZA, která vás svými rytmy roztančí takovým způsobem, že už nikdy nebudete chtít přestat . . .

Ať už si vyberete Prahu (14.2) nebo Brno (15.2), tuším, že to bude stát za to. Dark Valentine má už šestiletou tradici a pokud se tento ročník povede minimálně z půlky, jako ty předešlé, tak se mé srdce naplní klidem, mírem, láskou a krví – a o to přece na Valentýna jde, ne?

Události na FB:
Prahahttps://www.facebook.com/events/243295435832011
Brnohttps://www.facebook.com/events/341147995995063

dark-valentine-6-prahaA abyste si akci mohli užít všichni, stlačíme vstupné dolů víc, než je gravitační síla uprostřed černé hvězdy, takže cena v předprodeji je za to vše jen 150,- Kč.
Lístky jsou k dostání zde: http://www.smsticket.cz/vstupenky/2006-dark-valentine-party-6-brno.aspx
Funguje to tak, že zašlete podle pokynů na uvedeném profilu SMS v hodnotě 50,- Kč čímž získáte rezervaci a právo dostat na místě akce v den konání vstupenku za předprodejovou cenu (kterou potom bez těch padesáti už zaplacených korun doplatíte na místě). Výhody? Nemusíte nikam chodit a nemusíte hned teď mít 150,- Kč.
Lístky můžete samozřejmě zakoupit i na místě v den konání akce, a to za 190,- Kč.

http://bandzone.cz/alvarezperez
http://bandzone.cz/lahkamuza
http://www.mistyways.com/ http://bandzone.cz/mistyways
http://bandzone.cz/archofhell
http://www.carpatiacastle.cz/ http://bandzone.cz/carpatiacastle
http://www.clawedforehead.com/ http://bandzone.cz/clawedforehead
http://www.stoker.cz/ http://bandzone.cz/stoker

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.