DARK VALENTINE PARTY 6 (Praha+Brno)

darkvalentin6praha-brnoOpona spadla a oba dva pařáty letošní Dark Valentine se chystají na lov.

15 .2. 2014 v Brně na Flédě a 14. 2. 2014 v Praze na Nové Chmelnici vypukne další ročník slavné hudební party se špičkovými kapelami a tentokrát navíc i se spoustou stánků s gothickým a metalovým zbožím všeho druhu.

Nejlepší temná (anti) valentýnská akce již šestým rokem roztahuje své pařáty a touží po vás.

ALVARÉZ PERÉZ (v Praze)
Tato kapela patří k žánrové špičce tuzemské scény, jezdí pravidelně do zahraničí a vydává dobré desky. Tu poslední „Království“která ač vyšla již minulý rok je stále žhavou novinkou a kapela vám ji po kousičkách naservíruje, tak jako vždy s elegancí a šarmem sobě vlastním. Nezaměnitelný hlas Ellen Alvarez vás zavede do světa temné surrealistické poezie a snových příběhů.Momentálně kapela pracuje na dvd ,které bude průřezem její 20leté tvorby.

ĽAHKÁ MÚZA (v Brně)
Slovenská Lahká Múza – pionýři nezávislé československé scény – v roce 2014 oslaví 30 let na scéně a v rámci tohoto výročí začne jejich oslavenecké „tažení“ v Brně! Představí kompletně nový program z aktuálního šestého CD “ BYŤ TVOJÍM ZRKADLOM“ a připraví (jako vždy) vizuálně přitažlivou live show! Budou ozdobou našeho temného večírku.

MISTY WAYS
Na maškarní bál masky rudé smrti a nevěstky babylonské vás přenesou strůjci této dekadentní noci, pohybující se na pomezí expresívního metalu s výraznými symfonickými prvky a dark rocku, čemuž skupina sama říká moon metal. Osloví vás hudbou vášnivou, temnou, mrazivou i dravou, prosycenou výraznými vokály zpevačky Katryny a kytarovým malířstvím. Hudbou, která i v ledovém únoru dýchne hřejivou vůní podzimu a mlhou, jež vás přiměje propadnout jejímu kouzlu, takže se přistihnete, že vám ještě cestou domů zní v hlavě slova „welcome to my world, to the harvest moon garden…“ A tentokráte i nových písní.

ARCH OF HELL
Na vlně symfonického a melodického metalu s lehkým deathovým podbarvením vás domácí ARCH OF HELL vezmou do pekla a (možná) zpět. Dámský melodický vokál se střídá se screamem i growlem, náladové klávesy a neotřelé kytarové riffy slibují nevšední zábavu. Vokály i nástroje se zde skvěle doplňují, duní energií a víří v extatickém rytmu, odkazujícím k síle severského metalu. Nedivte se, vyzvou-li vás k zběsilému tanci.

CARPATIA CASTLE
Rumunské Karpaty a jejich podmanivé kouzlo kořeněné bezpočtem báchorek o nočních tvorech prahnoucích po krvi a neschopných zemřít si jako inspirativní roznětku zvolil nejeden umělec. Ať už dotyčný tvůrce třísnil papír inkoustem, plátno olejem či akvarelem, točil klikou kinematografického přístroje nebo své pocity zaklínal do přísného mřížoví notových osnov, mnohdy z jeho snažení vzešlo působivé dílo. Hudební cestou po stopách revenantů a vlkodlaků se dala i mostecká kapela CARPATIA CASTLE, jejíž samotný název nenechá nikoho na pochybách, kterým směrem se asi šíří pach krve.

CLAWED FOREHEAD
Příznivci instrumentální hudby a klasických nástrojů pak zaplesají nad přítomností „české Apocalypticy“, skupiny CLAWED FOREHEAD v originálním nástrojovém složení: housle, dvě violoncella, kontrabas, bicí, s občasným obohacením o violu da gamba a zpěvy. Tóny vtrhnou do vašeho nitra jako apokalyptičtí jezdci a rozezní každou strunu až k extázi. Těšit se můžete na vlastní tvorbu kapely i oblíbené hity známých skupin.

STOKER
Čistě gothický rock v podání skupiny STOKER, jež si vybudoval na brněnské scéně značnou popularitu, vám pak zmrazí krev v žilách a hluboký hlas Roba Paterliniho protne srdce jedovým šípem vtipálka amora. Tempo se zpomalí a nastane příležitost, kdy si děti noci nad sklenkou absintu či panenské krve budou moci za poslechu líbivých hitů vyměnit svá tajemství.

Vstupné
A abyste si akci mohli užít všichni, stlačíme vstupné dolů víc, než je gravitační síla uprostřed černé hvězdy, takže cena v předprodeji je za to vše jen 150,- Kč.
Lístky jsou k dostání zde: http://www.smsticket.cz/vstupenky/2006-dark-valentine-party-6-brno.aspx
Funguje to tak, že zašlete podle pokynů na uvedeném profilu SMS v hodnotě 50,- Kč čímž získáte rezervaci a právo dostat na místě akce v den konání vstupenku za předprodejovou cenu (kterou potom bez těch padesáti už zaplacených korun doplatíte na místě). Výhody? Nemusíte nikam chodit a nemusíte hned teď mít 150,- Kč.
Lístky můžete samozřejmě zakoupit i na místě v den konání akce, a to za 190,- Kč.

http://bandzone.cz/alvarezperez
http://bandzone.cz/lahkamuza
http://www.mistyways.com/ http://bandzone.cz/mistyways
http://bandzone.cz/archofhell
http://www.carpatiacastle.cz/ http://bandzone.cz/carpatiacastle
http://www.clawedforehead.com/ http://bandzone.cz/clawedforehead
http://www.stoker.cz/ http://bandzone.cz/stoker

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.