Powerwolf míří na první klubový koncert v ČR!

powerwolfÚčastníkům posledních ročníků Masters of Rock a Metalfest je tato vlčí smečka již notoricky známá; na svém prvním vystoupení (Metalfest 2010) v brzkém odpoledni měli pod pódiem malý hlouček zvědavců, které přilákala kombinace břitkého metalu, kombinovaného s varhany a majestátním operním vokálem. O několik let později (Masters of Rock 2013) vystupovali Powerwolf pro dav, čítající 10 000 hlav – a ovace na jejich vystoupení nebraly konce.

U příležitosti vydání své 5. studovky, nazvané „Preachers of the Night“ , se vydává neměcko-rumunský kvintet na cesty skrze Evropu, aby zvěstoval svou osobitou kombinaci energického vystoupení a humorného nadhledu. Propadněte i Vy kouzlu jejich sarkastického pojetí metalové vážnosti! Půjde vůbec o první klubový koncert Powerwolf v pozici headlinerů u nás. Můžete se těšit na skvělé výkony muzikantů, pohlcující atmosféru a „stadiónové“ chorály v klubovém prostředí! To vše 29.10.2013 v pražské Retro Music Hall.

Doprovodné soubory tvoří finská heavy metalová úderka Battle Beast, kteří mj. doprovázeli Nightwish na jejich loňském evropském turné a kteří publiku představí nejen svou novinku „Battle Beast“, ale především nového člena na pěvecké pozici – sympatickou Nooru Louhimo. Dalším vystupujícím je německá čtveřice Majesty (vyznávající klasické polohy tvrdého kovu) a maďarští Wisdom.

Nenechte si ani Vy ujít několikahodinové vystoupení špičky současné vlny power metalu, jejíž koncert byl krátce po spuštění prodeje lístků pro velký zájem přesunut do větších klubových prostorů!

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.