Mental Discipline (ru) + 80th-90th synth afterparty by Dj ICE Doll & Dj Zlyhad v Brně

Mental DisciplineA je zde podzim a hned z kraje pro Vás máme hudební lahůdku v podobě koncertu vynikajícího ruského synthpopu Mental Discipline.

MD se řadí mezí nejnadějnější futurepopové projekty současnosti. Masivní syntetizátorové plochy, chytlavé melodie a procítěny vokál frontmana Alexandra Krivoruka, Vás přenesou do jiné dimenze. Žánrově by měl potěšit především fanoušky VNV Nation, Covenant, ale i Depeche Mode a Camouflage. Projekt se může pochlubit předskakováním takovým jménům jako De/Vision, Covenant, Felix Marc nebo Haujobb. To vše dělá z Mental Discipline skvělého adepta na zahojení podzimní klubové sezóny.

Před i po koncertě se o Vás postará DJské duo Ice Doll a Zlyhad a celý večer se ponese na syntetizátorových vlnách především 80. a 90. let.

Těšit se můžete na hudbu kapel:
Erasure, Recoil, Front 242, Niter Ebb, Camouflage, New Order, Hurts, Project Pithfork, IAMX, Alphaville, And One, Front Line Assambly, Vanessa, Visage, Ocean, Laibach, Pet Shop Boys, VNV Nation, Depeche Mode, De/Vision, Eurythmics, Röyksopp, Covenant, Sandra, Kraftwerk a mnoho dalších…

Enter: 90kč/4e
Start: 20:00
7.9.2013

FB: https://www.facebook.com/events/187557954749337

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , , . Bookmark the permalink.