IN:DU:S:TRIALIZATION

IndustrializationIN:DU:S:TRIALIZATION

C-Drík (BE) (ambient/rythmic noise)
Warsickle (EBM)
Project Handcuff (ambient/rythmic noise)
Nephilim (darkwave/EBM)
Deprivation Chamber (dark ambient)

Dj ICE Doll
Dj Vanson

20.4.2013
Enter: 90 Kč   Start: 19:00

m13 klub
Dobrovského 29, Brno

 

IN:DU:S:TRIALIZATION je jednodenní festival zaměřený na undergroundovou elektroniku, mapující především žánry jako industrial, noise, dark ambient, ebm.

Na prvním ročníku, který se uskuteční v Brněnském klubu m13, se představí tito interpreti:

Deprivation Chamber je jednočlenný dark ambientní projekt, ovlivněný především ambientními kompozicemi Throbbing Gristle. Na svém kontě má EP Urban Decay, které vyšlo v roce 2010 pod křídly německého labelu BFW Recordings. Zároveň se může pochlubit předskakováním takovým hvězdám, jako je Kirdek nebo Sonic Area.
(http://bandzone.cz/deprivationchamber)

Nephilim je zbrusu nová EBM/darkwave kapela z Kopřivnice, která má pro vás připravenou pořádnou dávku synthetické tmy. Původní dvojice muzikantů si čerstvě polepšila o nového člena – vokalistu. Toto tříčlenné komando se poprvé představí právě brněnskému publiku.
(http://bandzone.cz/theuniverse)

Project Handcuff je side projektem Patrika Lva (Depressive Disorder). Jedná se o soubor skladeb, které vznikaly v letech 2003 – 2009 a vymykaly se běžné tvorbě DD, ovšem zůstaly ležet v šuplíku. Ve své čistě instrumentální tvorbě kombinuje Patrik vlivy dark/rhythmical ambientu, industrialu, IDM, a někdy až téměř world music či soundtrackové elementy.
(http://bandzone.cz/projecthandcuff)

Warsickle už dávno není pro fanoušky EBM neznámým pojmem. Postapokalyptické plechové tóny tohoto projektu bodují nejen u nás, ale i v zahraničí. Po skvěle přijaté první desce MMXII se Warsickle chystá představit zcela nový materiál, a to nejnovější počin Corruptocracy!
(http://bandzone.cz/warsickle)

Belgický elektronický experimentátor C-Drík se zastane úlohy hlavní hvězdy večera. Tato nonkomfortní hudební legenda má na svém kontě nespočet různých projektů, odehraných koncertů ve většině zemí světa, a zároveň je producentem experimentálního elektronického labelu Syrphe. V neposlední řadě je C-Drík veganským aktivistou. Na IN:DU:S:TRIALIZATION se C-Drík představí ve své rytmicko-ambient noisové podobě.
(http://syrphe.bandcamp.com/album/journeys-into-space-and-time)

Po skončení koncertu se ale domů rozhodně nepůjde. O hudební završení akce se postará hlavní mozek Warsickle Dj Vanson a postava známá nejen z brněnské dark/industriální scény Dj ICE Doll.

Začátek akce je naplánován na 19:00 a celý večer je za zcela symbolické vstupné, a to pouhých 90 Kč!!!

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , . Bookmark the permalink.