Christmas Metal Symphony – vánoční dárek pro každého vyznavače metalu!

Christmas Metal Symphony Dárky pro fanoušky metalové hudby se letos nadělují o něco dříve – vůbec poprvé v historii se stane Česká republika dějištěm unikátní show, která spojuje ty nejlepší hlasy metalové scény se symfonickým tělesem! Poslechněte si v adventním čase hity skupin ACCEPT, NIGHTWISH, HELLOWEEN, TESTAMENT či HAMMERFALL v podání zpěváků, kteří těmito tělesy prošli či jsou stále jejich součástí!

Základy konceptu Christmas Metal Symphony byly položeny před několika lety v Nizozemí, kde se také až doposud tato jedinečná akce odehrávala. V průběhu let bylo vystoupení ohodnoceno mnoha nadšenými reakcemi, proto se letos (vůbec poprvé) vydává tento festival na cesty; naplánováno je pouhých několik vystoupení. Celá show je koncipována jako průřez největšími metalovými hity, kdy se na pódiu střídá několik zpěváků, kteří jsou podpořeni instrumentální metalovou sekcí a symfonickým tělesem. Během minulých ročníků zde vystoupili mj. Russell Allen (SYMPHONY X, ADRENALINE MOB), Mats Levén (ex-THERION, CANDLEMASS), Simone Simons (EPICA) nebo třeba Jorn Lande (ex-MASTERPLAN).

Christmas Metal Symphony

Pěvecké party letošního ročníku si mezi sebou rozdělí šest výrazních osobností: Michael Kiske (ex-HELLOWEEN, UNISONIC), Udo Dirkschneider (ex-ACCEPT, U.D.O.), Chuck Billy (TESTAMENT), Joey Belladonna (ANTHRAX), Joacim Cans (HAMMERFALL) a v neposlední řadě také Floor Jansen (NIGHTWISH, REVAMP, ex-AFTER FOREVER). Můžete se těšit na několikahodinovou show, na kterou dlouho (pokud vůbec) nezapomenete!

Christmas Metal Symphony Akce se koná 19.12 v pražské Incheeba Aréně – buďte tam!

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.