Blíží se Masters of Rock 2013!

masters of rock_2013Stejně jako každý rok se i letošní prázdniny můžeme těšit na jeden z nejvyhlášenějších festivalů v ČR a to, Masters of Rock.

Festival proběhne ve dnech 11.-14.7. a zahájí jej kapela Fleret. Ve čtvrtek dále uslyšíte například kapely Arkona, Primal Fear, Grave Digger, Accept, Dragonforce. Další dny třeba Elveking, The 69 Eyes, ostravská Silent Stream of Godless Elegy, Amaranthe, Waltari, Moonspell, Lordi, Masterplan, Xandria, Leave´s Eyes s Atrocity v čele s půvabnou Liv Kristine a Alexandrem Krullem a celý festival zakončí rumunsko-němečtí vlci Powerwolf, kteří budou v srpnu vydávat nové album „ Preachers of the Night“. Podle členů kapely bude jejich nové album temnější a drsnější než ta předešlá, ač již nebude úplně věnováno jen upírům a vlkodlakům, ale spíše křížovým výpravám atd. Na Masters of Rock bychom mohli očekávat temnou uchvacující show, plnou kazatelské atmosféry.

Hlavním headlinerem je strhující hudební projekt frontmana Edguy, Tobiase SammetaAvantasia. Na Masters of Rock dorazí v rámci turné k novému albu „The Mystery of Time“, které je první částí dvoudílného hudebního příběhu. Avantasia přiveze jak hostující zpěváky, např. Amandu Somrville, ale i kouzelnou show, exkluzivně pro Masters of Rock.

avantasia-themysteryoftimeTo vše se odehraje na hlavním pódiu, ale i na tom menším se můžeme těšit na zajímavé, povětšinou mladé, české kapely jako Avin´s Naked Trio, Rimortis nebo Free Fall, která v roce 2011 předskakovala Leave´s Eyes v Masters of Rock Café, a samozřejmě další nadějné kapely.

Letošní prázdniny budou tedy zahájeny výbornou 96 hodinovou náloží muziky, na které by žádný fanoušek metalu neměl chybět.

Více na http://www.mastersofrock.cz/www/index.html

This entry was posted in AKCE, HUDBA and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.